free html templates

CİLT BAKIMI

Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil, aynı zamanda beden sağlığımızı da korumaktır.

LAZER EPİLASYON

Cilt ve kıl yapısı değerlendirilip, kıl ve cilt yapısı itibarı ile kişinin hangi epilasyon metodu için uygun olduğu belirlenir. 

3D KAŞ UYGULAMASI

Her cilt tipi için uygulanabilir. Yüz yapısına, kaş şekline, cilt rengine göre pigment yüklemesi yapılır. Uygulama kaşlarını kaybetmiş kişilerde, seyrek kaşlarda ve estetik amaçlarla tercih edilmektedir.

MANİKÜR/PEDİKÜR

Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür.Bütün vücudumuza oldugu gibi el ve ayak bakımınada önem vermeliyiz.Kişinin yaşına, sezona ve moda renklere göre oje uygulanmalıdır.

İPEK KİRPİK

Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyorsanız ve kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız; işte size günümüzün en favori yöntemi.

SELÜLİT MASAJI

Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar.

KALICI MAKYAJ

Kalıcı makyaj doğal pigmentleri cildin üzerine yerleştirme sanatıdır. Kalıcı makyaj boyaları tamamen doğal pigmentler ve bitki pigmentlerinin mükemmel bileşiminden elde edilir.

DÖVME SİLME

Dövmeler sonsuza kadar taşımanız gereken görüntüler değildir. Dövmeyi vücudunuzdan yok etmek yeni tekniklerle artık daha kolaylaştı. Dövmeleri yok etmekte kullanılan cerrahi yöntemlerin yerini günümüzde lazerler aldı.

ÖLÇÜLÜ KAŞ ALIMI

Kaşlar kişinin yüz ve kaş tipine uygun olarak dikkatlice ölçülerek alınmalıdır. Bazen ince, bazen de kalın kaşlar moda olduğu için çok abartmadan modayı takip etmek endoğrusudur.

MASAJ

Kaslarınızın rahatlamasını, lenf ve dolaşım sisteminizin iyileşmesini hissedeceğiniz bir deneyim.

KAŞ/KİRPİK BOYAMA

Günlük makyajda en önemli noktalardan biri kaşlara hacim verilmesi, böylece doğal ve etkili bakışlar oluşturulmasıdır.

PASİF JİMNASTİK

Pasif jimnastik kürleri sadece bölgesel zayıflama ve incelme için değil, aynı zamanda selülit tedavisi için de kullanılabilinen son model bir zayıflama tekniğidir

İĞNELİ EPİLASYON

Cilt ve kıl yapısı değerlendirilip, kıl ve cilt yapısı itibarı ile kişinin hangi epilasyon metodu için uygun olduğu belirlenir.

SİR AĞDA